World of Warcraft Legion EU

200,000تومان

72%

725,000تومان

بدون شک، بازی «دنیای وارکرفت» (World of Warcraft)، بزرگ‌ترین و پرطرفدار‌ترین نقش‌آفرینی آنلاین کلان (MMORPG) در دنیاست. تا به امروز این مجموعه بازی پنج بسته‌ی الحاقی دریافت کرده که هرکدام در کنار تکمیل و ادامه‌ی داستان وسیع و غنی‌اش، تغییرات چشمگیری در روند بازی ایجاد کرده‌اند

پلت فرم

Battlenet

این بازی نیازمند اکانت رایگان بتل نت می باشد

منطقه

اروپا

تنها در کشورهای اتحادیه اروپا قابل استفاده می باشد

تحویل

24 ساعته

پس از خرید طی مدت 24 ساعت محصول ارسال می شود

88

: امتیاز کاربران سایت

این محصول فقط قابل فعال سازی در اکانت های اروپا میباشد.
این محصول همراه با بوست لول ۱۰۰ است و برای استفاده نیازمند پچ های قبلی World of Warcraft میباشد

اخطار! محتوای بزرگسالانه!

این محصول در رده بندی سنی بزرگسال قرار دارد و برای افراد زیر 17 سال توصیه نمی شود، در صورتی که زیر 17 سال سن دارید این صفحه را ترک کنید.

بزرگتر از 17 سال هستم بازگشت به صفحه اصلی

هدیه خرید شما

جزئیات فنی

نرم افزارهای مورد نظر

 • Steam
 • Origin
 • GOG.com
 • Uplay
 • Battlenet

توضیحات محصول

بدون شک، بازی «دنیای وارکرفت» (World of Warcraft)، بزرگ‌ترین و پرطرفدار‌ترین نقش‌آفرینی آنلاین کلان (MMORPG) در دنیاست. تا به امروز این مجموعه بازی پنج بسته‌ی الحاقی دریافت کرده که هرکدام در کنار تکمیل و ادامه‌ی داستان وسیع و غنی‌اش، تغییرات چشمگیری در روند بازی ایجاد کرده‌اند. درست شش ماه پیش بود که «بلیزارد» (Blizzard)، یکی از بزرگ‌ترین و ارزشمند‌ترین شرکت‌های بازی‌سازی در جهان، تصمیم به عرضه‌ی ششمین بسته‌ی الحاقی این مجموعه با عنوان «دنیای وارکرفت: لیجن» (World of Warcraft: Legion) گرفت و حال و هوای تازه‌ای به این مکتب عجیب ‌و غریب بخشید.

در پاییز سال ۲۰۰۸ میلادی بود که بلیزارد باعرضه‌ی بسته‌ی الحاقی سوم دنیای وارکرفت با عنوان «خشم لیچ‌کینگ» (Warth of the Lich King)، توانست رکورد تعداد بازی‌کننده‌ی آنلاین خود را از مرز ۱۲ میلیون کاربر هم رد کند. گفتنی است که این رقم تا به‌ آن روز، برای هیچ بازی آنلاین دیگری در سبک نقش‌آفرینی به دست نیامده بود. بعد از عرضه‌ی خشم لیچ‌کینگ و ثابت شدن دوران اوج دنیای وارکرفت، بلیزارد ۳ بسته‌ی الحاقی دیگر هم برای این بازی منتشر کرد که نه‌تنها نتوانست بازی‌کنان خود را راضی نگه دارد؛ بلکه باعث از دست دادن حدود ۳ میلیون از کاربران قدیمی‌اش شد. حالا بروبچه‌های بلیزارد زنگ خطری جدی را برای بزرگ‌ترین عنوان‌شان شنیده‌اند و بدون شک، تصمیم به بازگرداندن بازی‌کنان قدیمی خود به دنیای وارکرفت را دارند. گفتنی است که کلید حل این مشکل در دستان بسته‌ی الحاقی در‌راه این بازی، یعنی لیجن است.

دوباره می‌سازمت اهریمن

بدون شک، یکی از دلایل اصلی موفقیت دنیای وارکرفت، داستان غنی و گسترده‌اش است. درنتیجه یکی از راه‌های بازگرداندن بازی‌کنان قدیمی، توجه ویژه به داستان و روایت کردن بهتر آن است. داستان کلی لیجن، به بسته‌ی الحاقی قبلی این بازی متصل است. جایی که «گاروش هلسکریم» (Garrosh Hellscream) فرمانده‌ی جنگ شهر اورک‌ها به کمک پسر «دسوینگ» (Deathwing) (خدای زمین) از «اورگریمار» (Orgrimmar) (شهر اصلی نژاد اورک‌ها) فرار کرده و به کمک یک پورتال به گذشته، زمانی که هنوز پدر گاروش زنده است، سفر می‌کند. علت اصلی سفر گاروش به گذشته، جلوگیری از خوردن خون «منوراس» (Mannoroth) توسط اورک‌‌ها و تبدیل‌شدن آن‌ها به Blood Fury یا همان اورک‌های خونین بود. در این سفر گاروش موفق به انجام این کار شده و پدرش، اورک‌های متفق را با یکدیگر زیر یک پرچم، با عنوان «هورد‌های آهنین» (Iron Horde) باهدف فتح «ازراث» سیاره‌ی اصلی دنیای وارکرفت متحد می‌کند.


در آن زمان «گولدان» (Gul’Dan)، یکی از اولین و بزرگ‌ترین جادوگر‌های سیاه (Warlock)، برای جلوگیری از این اتفاق، اقدام به احضار Archimonde، یکی از خدایان جادوی سیاه می‌کند که در روند بازی توسط بازی‌کنان (Argent Crusades) کشته می‌شود. پس‌ازاین اتفاق‌ها، گولدان از ازراث فرار کرده و به سمت تنها امید‌اش یعنی «ارباب ایلیدان» (Lord Illidan Stormrage) حرکت می‌کند. ایلیدان در اصل یک Night-Elf (نژاد ماه پرست) است که به دلیل شکار زیاد نیرو‌های اهریمنی، خود تبدیل به یک Demon Hunter یا همان شکارچی اهریمن شده است. گفتنی است که ایلیدان یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های داستان بازی به‌حساب می‌آید و تا به این لحظه، خیلی از شخصیت‌های بزرگ داستان دنیای وارکرفت از قدرت باورنکردنی این شخصیت وحشت داشته و کمتر کسی حریف این Night-Elf خوش‌استیل می‌شود. با یک فلش بک در داستان بازی، باید اضافه کرد که در زمان بسته‌ی الحاقی دوم، پس از شکست ایلیدان در مقرر فرماندهی‌اش یعنی معبد سیاه (Black Temple)، مجدد دستگیرشده و در یک شارد اهریمنی (زندان طلسم شده) زندانی می‌شود.

گولدان پس از آزاد کردن ایلیدان از زندان، به جزیره‌ی Broken Isle رفته و در آنجا «چشم سارگراس» (Eye of Sargeras) وسیله آوردن خدای خدایان یعنی سارگراس به ازراث را آزاد می‌کند. درنتیجه‌ی این اتفاق، پورتالی به Twisting Nether محل تجمع موجودات اهریمنی متصل شده و تمام اهریمن‌ها ازجمله Infernal (اهریمن سنگی( به ازراث آمده تا در ادامه‌ی این اتفاق، سارگراس هم بتواند به این سیاره منتقل شود. حالا زمین در بحرانی‌ترین وضعیت خود رسیده و وقتش است که دو دشمن دیرینه یعنی متفقین (Horde) و متحدین (Alliance) برای اولین بار در تاریخ، با یکدیگر دست دوستی داده و برای یک هدف بزرگ یعنی نجات ازراث بجنگند. گفتنی است که در این جنگ، «فرمانده ورین ون» (King Varian Wrynn) فرمانده‌ی شهر استورم‌ویند و بانو «سیلواناس» (Lady Sylvanas) فرمانده‌ی شهر آندرسیتی، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. حالا حدود ۱۲ میلیون کاربر منتظر نشسته‌اند تا ببینند نقطه‌ی اوج داستان این بسته‌ی الحاقی چگونه رقم خواهد خورد. همچنین کلی از بازی‌کنان قدیمی، با دیدن این داستان فوق‌العاده، قطعا به‌روزهای خوش روزی ۹ ساعت دنیای وارکرفت بازی کردن بازمی‌گردند.


اهریمن بی‌پایان
بدون شک کلید طلایی بازگرداندن بازی‌کنان قدیمی، آوردن یک ایده‌ی جدید و سخت کردن بازی است؛ چراکه بیشتر بازی‌کنان قدیمی دنیای وارکرفت آسان شدن زیاد بازی در مقایسه با قبل ناراضی هستند. به نظر می‌رسد که برو‌بچه‌های بلیزارد راه‌ حل این کار را پیدا کرده‌اند. چرا که قرار است دنیای وارکرفت: لیجن، در کنار بسیاری تغییرات و قابلیت‌های دیگر، یک کلاس جدید را تحت عنوان شکارچی اهریمن به بازی اضافه کند. اضافه شدن این کلاس به بازی، قطعا حضور موجودات اهریمنی را در روند بازی پررنگ‌تر می‌کند. چراکه بعد از عرضه‌ی لیجن، بازکنان باید یک کاراکتر جدید باکلاس شکارچی اهریمن بسازند و از تراز ۹۰ (LVL 90) شروع به بازی کردن کنند. این کلاس در کنار قابلیت دفاعی ویژه در مقابل جادوی سیاه (Shadow Resistance)، امکان تبدیل شدن به حالتی قوی‌تر (Metamorphose) دارد.
با استفاده از این قابلیت، کاراکتر شما تغییر شکل داده و به موجودی بزرگ‌تر تبدیل می‌شود؛ همچنین قدرت حمله و ظرفیت جان‌اش افزایش پیدا می‌کند. این قابلیت برای مدت کوتاهی (احتمالا ۳۰ ثانیه) دوام می‌آورد. به‌طورکلی شکارچی اهریمن یک کلاس مبارزه‌ی تن‌به‌تن یا همان Melee Fighter است که هر دو حزب متحدین و متفقین امکان ساخت آن را دارند. با این تفاسیر، تمام بازی‌کنان چه قدیمی و چه جدید، بی‌صبرانه منتظر بازی کردن با این کلاس فوق‌العاده هستند.

دیگر اتفاق مهم در روند‌ بازی، امکان افزایش حداکثر تراز شخصیت‌ها از ۱۰۰ به ۱۱۰ است. این افزایش تراز‌ می‌تواند توسط انجام کوئست‌ها و فتح سیاهچال‌ها در بازی اتفاق بیافتد. تا امروز، استعدادهای شخصیت‌ها (Talents) توسط کاربر انتخاب می‌شد، اما قرار است در لیجن، برای سلاح‌های شخصیت‌ها هم به‌صورت جداگانه Talent انتخاب شود. این موضوع قطعا روی جذابیت و حرفه‌ای‌تر شدن روند ‌بازی تاثیر بسیار زیادی دارد. همچنین تغییر سیستم مبارزات بازی‌کننده در مقابل بازی‌کننده (PVP) و حرفه‌ای‌تر شدن آن، بدون شک به جذاب‌تر شدن روند بازی دنیای وارکرفت می‌افزاید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دنیای وارکرفت دوباره زنده می‌شود

به نظر می‌رسد که با بازگشت ایلیدان، یکی از اثرگذارترین و مهم‌ترین شخصیت‌های بازی و اضافه شدن کلاس شکارچی اهریمن، حال و هوای دنیای وارکرفت دوباره به دوران خوش‌اش بازگردد. چرا که با تغییرات اعمال‌شده، روند بازی سخت و حرفه‌ای‌تر خواهد شد و این همان چیزی است که بازی‌کنان قدیمی می‌پسندند. بازی‌کننده‌ها در سال‌های اخیر، به خاطر همین موضوع بازی را ترک کردند. از سوی دیگر رسیدن داستان بازی به نقطه‌ی اوج‌اش و حضور دوباره‌ی ارباب ایلیدان در این روایت، بدون شک در بازگرداندن بازی‌کننده‌های قدیمی به پادشاه بی‌رقیب بازی‌های آنلاین یعنی دنیای وارکرفت بی‌تاثیر نخواهد بود. می‌توانید مطمئن باشید که بیش از ۱۲ میلیون کاربر منتظر روز موعود یعنی نهم شهریور ماه هستند تا شاهکاری دیگر از بلیزارد را تجربه کنند.

سیستم مورد نظر

  Minimum

 • OS:Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10 with latest service pack
 • CPU:Intel Core 2 Duo E8500 or AMD Phenom II X3 720
 • RAM:2 GB
 • HDD:
 • GPU:Nvidia GeForce GT 440 or AMD Radeon HD 5670 or Intel HD Graphics 5000

  Recommended

 • OS:Windows 10 64-bit with latest service pack
 • CPU:Intel Core i5-3330, AMD FX-6300, or better
 • RAM:4 GB
 • HDD:
 • GPU:Nvidia GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon R7 260X or better
 • نقد و نظرات
 • سوالات کاربران

نوشتن نقد و نظر

World of Warcraft Legion EU

World of Warcraft Legion EU

بدون شک، بازی «دنیای وارکرفت» (World of Warcraft)، بزرگ‌ترین و پرطرفدار‌ترین نقش‌آفرینی آنلاین کلان (MMORPG) در دنیاست. تا به امروز این مجموعه بازی پنج بسته‌ی الحاقی دریافت کرده که هرکدام در کنار تکمیل و ادامه‌ی داستان وسیع و غنی‌اش، تغییرات چشمگیری در روند بازی ایجاد کرده‌اند

سوال در باره این محصول

فیلدهای اجباری*
ارسال

سوال با موفقیت ارسال شد

سوال خود را ارسال کنید

محصولات مرتبط

بدون شک، بازی «دنیای وارکرفت» (World of Warcraft)، بزرگ‌ترین و پرطرفدار‌ترین نقش‌آفرینی آنلاین کلان (MMORPG) در دنیاست. تا به امروز این مجموعه بازی پنج بسته‌ی الحاقی دریافت کرده که هرکدام در کنار تکمیل و ادامه‌ی داستان وسیع و غنی‌اش، تغییرات چشمگیری در روند بازی ایجاد کرده‌اند

200,000 تومان

گیم تایم ۳۰ روزه Wow برای اکانت های اروپا

140,000 تومان